štvrtok 14. júla 2011

Práve vyšlo!


CompanyArt s radosťou oznamuje všetkým priateľom krásnej literatúry, že pred pár dňami vyšla dlho očakávaná zbierka básní mladej nádejnej autorky Silvie Miklošovičovej pod názvom (s)Tíšená noc. Osemdesiatstranová knižka v pevnej väzbe je doplnená ilustráciami úžasnej slovenskej výtvarníčky Barbory Paulovičovej.

Knižka zatiaľ nie je v oficiálnej distribúcii a v týchto dňoch začíname prípravy na krst knihy, čím sa začne púť tejto knihy po Slovensku. Zatiaľ je v obehu jeden výtlačok v projekte Knihobežník.

Vy, ako čitatelia tohto blogu, však máte možnosť získať knižku už dnes, a to tak, že si ju môžete zakúpiť v pracovných dňoch od 8,00 do 18,00 na recepcii WBA Holdingu, Palisády 33, Bratislava (čo je aj sídlo CompanyArt-u) za cenu 9,90 €. Pri kúpe tejto knihy v sídle CompanyArt-u navyše získavate zadarmo jedno espresso v kaviarni CompanyCafe, ktorá je na tom istom mieste!

Ale to nie je najdôležitejšie: najpodstatnejšie je, že po dohode s autorkami a s ostatnými ľuďmi, ktorí sa podieľali na príprave knihy, sa všetci vzdávajú ich honoráru a z každej predanej knižky venuje CompanyArt 4,70 € na podporu detského kardiocentra a na Dobrého anjela.

Aby ste nemuseli chodiť do CompanyArt-u osobne, do času, kým zavedieme online predaj cez našu stránku, vám dávame možnosť objednať si knižku aj prostrednictvom e-mailu. Napíšte e-mail s objednávkou a vašou adresou na adresu knizka @ companyart.eu. Zaplatiť môžete prostredníctvom služby paypal alebo prevodom na náš účet. Inštrukcie dostanete v potvrdzujúcom e-maile.

Všetci, ktorí sa zúčastnili tohto projektu vám vopred ďakujú za váš záujem a za to, že sa podieľate na dobrej veci a pomáhate tým, ktorí to potrebujú.

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Žiadne komentáre: