streda 28. septembra 2011

Vinobranie Seniorville 2011

Keď neprídeme my k vínu, príde víno k nám.

Pre klientov sme pripravili pravú oberačkovú slávnosť so všetkým, čo k nej patrí. Vinobranie v Seniorville Jablonové sa uskutoční dňa 30.septembra o 14:00 hod. v priestoroch zariadenia.

Jeseň nie je len ulica plná opadaného lístia, chladnejšie dni a rozfúkaný účes. V jesenných mesiacoch dozrieva na poliach, v sadoch, či vinohradoch úroda a jej zber je malá oslava zázraku a plodnosti prírody, ale aj práce človeka. Oslavy vína ako kráľovského nápoja a vzdanie holdu ľuďom, ktorí sa podieľajú na jeho výrobe, sú neodmysliteľnou súčasťou jesenných osláv vinárskych oblastí.

„V zariadení Seniorville Jablonové si obyvatelia užívajú svoju jeseň života. V tomto seniorskom veku je pre ľudí náročnejšie zúčastňovať sa na spoločenskom dianí, preto klientom pripravujeme mnohé podnety, ktoré im vrátia spomienky na obdobie aktívneho života.“ riaditeľka zariadenia Mgr. Henrieta Valková kladie dôraz na vytváranie spoločenského života klientov.

V spolupráci s Malokarpatskou vínnou cestou organizujeme pre našich obyvateľov vinobranie. Zariadenie sociálnych služieb Seniorville Jablonové sa zmení na malokarpatské námestie. Za prítomnosti someliéra ochutnáme pýchu našich viníc. V záhrade budú stánky s občerstvením, burčiak, víno, znieť budú tóny ľudových piesní. Výstava Slovenskej ľudovej majoliky, prezentácia tradícií vín a vinárska škola len podčiarknu atmosféru Vinobrania v Seniorville Jablonové.

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Žiadne komentáre: